Navigácia

  • Prijímanie detí do MŠ Lednické Rovne

  • KARNEVAL

  • ZIMNÁ SLÁVNOSŤ

    Do galérie ZIMNÁ SLÁVNOSŤ boli pridané fotografie.

  • ZIMNÁ SLÁVNOSŤ

  • MIKULÁŠ

  • Divadielko ABECEDA

    Do galérie Divadielko ABECEDA boli pridané fotografie.

  • 3. 11. 2017

    Do galérie Deň materských škôl boli pridané fotografie.

  • Deň materských škôl!

    Milí rodičia! Z iniciatívy Slovenského výboru Svetovej organizácie pre predškolskú výchovu (SV OMEP) vznikla myšlienka usporiadať Deň materských škôl na Slovensku. Tento významný deň, nie len pre materské školy, ale aj pre náš štát sa bude organizovať každoročne 4. novembra. Významným medzníkom v dejinách predškolskej pedagogiky na Slovensku sa stal dátum 4. november 1829. V tento deň vznikla a bola založená v Banskej Bystrici prvá detská opatrovňa na území Slovenska. Jej zakladateľkou bola grófka Mária Terézia Brunswická. Česť a vďaka patrí tejto grófke za to, že vystihla špecifikum didaktiky materskej školy už v jej počiatkoch: „Tieto malé deti tak vyučujú, že ani nevedia, že sa učili, a celý čas trávia tak, že si myslia, že sa len hrali.“ Tento rok si Deň materských škôl v našej Materskej škole Lednické Rovne pripomenie 3.novembra!

  • 2. 11. 2017

    Do galérie Vystúpenie v domove dôchodcov boli pridané fotografie.

  • 30. 9. 2017

    Do galérie Púšťanie šarkanov boli pridané fotografie.

  • 26. 9. 2017

    Vážení rodičia !

    Dňa 6.10.2017 o 15.00 hod. sa uskutoční slávnostné otvorenie
    zrekonštruovanej materskej školy a zároveň popoludnie otvorených dverí
    v čase od 15.00 do 16.00hod, kedy si môžete prezrieť priestory MŠ.
    Z tohto dôvodu bude prevádzka MŠ skrátená - a to od 6.30 do 12.00 hod.

    /dieťa je potrebné vyzdvihnúť od11,45- do 12,15 hod/

    Všetkých srdečne pozývame.

  • 20. 9. 2017

    Vážení rodičia,
    pozývame Vás na plenárne rodičovské
    združenie, ktoré sa uskutoční dňa 28.9.2017,
    t.j. vo štvrtok, o 15.00hod. v triede Včielky
    (telocvičňa). Účasť potrebná.

  • Aktualizácia údajov

    Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • Vážení rodičia, školský rok 2017/2018 začína 4.9.2017.

    Vítame Vás a Vaše dieťa v našej materskej škole a prajeme Vám spokojnosť, radosť a príjemné chvíle strávené v našom zariadení.

    K tomu, aby spokojnosť z pobytu Vašich detí v MŠ bola obojstranná, je potrebná spolupráca medzi rodičmi a pedagogickými zamestnancami. Z tohto dôvodu Vás žiadame o rešpektovanie Školského poriadku MŠ Lednické Rovne, požiadaviek a informácií triednych učiteliek.

    Do MŠ sa prijímajú len zdravé deti. Rodič je povinný pri nástupe dieťaťa do MŠ priniesť potvrdenie od detského lekára, že dieťa je zdravé a prichádza z bezinfekčného prostredia.

    Rodič po každom ochorení predkladá triednej učiteľke potvrdenie od lekára, že dieťa môže opätovne  navštevovať MŠ.

    Dieťa je potrebné priviesť najneskôr do 8.00 hod. a prevziať do 15.30 hod. Dieťa zo stravy je možné odhlásiť  ráno do 8 hodiny. V prípade, že dieťa ochorie, stravu si môžete prísť vybrať do obedára. Poplatky za MŠ a stravu sa vyberajú vždy do 20.dňa v danom mesiaci (napr. za mesiac september zaplatiť do 20.9.)

    Potrebné informácie o Vašom dieťati, jeho návyky, zručnosti, potreby nahláste triednej učiteľke.

     

    Čo potrebuje Vaše dieťa v MŠ:

    • Papučky s pevnou pätou - podpísané celým menom
    • pyžamo podpísané celým menom
    • náhradné spodné a vrchné oblečenie do skrinky
    • hygienické vreckovky
    • vhodnú obuv
    • primerané oblečenie k ročnému obdobiu

     

    Tešíme sa na spoluprácu!

     

    Personálne zabezpečenie prevádzky MŠ Lednické Rovne v školskom roku 2016/2017

    Výchovno-vzdelávaciu činnosť v MŠ vykonávajú učiteľky predprimárneho vzdelávania, ktoré všetky spĺňajú podmienky odbornej a pedagogickej spôsobilosti v súlade s platnou legislatívou.

    Pedagogickí zamestnanci:

                                          Bc. Jarmila Provazníková – riaditeľka školy

                                          Ľudmila Hlavatá – zást.riad. školy

                                          Mgr. Dana Balážová – učiteľka

                                          Gabriela Barboráková – učiteľka

                                          Alena Hološková – učiteľka

                                          Milada Pfefferová – učiteľka

                                          Darina Gabrišová – učiteľka

                                          Andrea Balážová – učiteľka

                                          Bc. Viktória Marry – učiteľka

     

    Prevádzkoví zamestnanci:

                                          Ing. Jana Pavelková – ekonómka, účtovníčka

                                          Hana Provazníková – školníčka, upratovačka

                                          Jana Trnková – upratovačka

                                          Janette Hodálová – upratovačka

     

    Zamestnanci ŠJ pri MŠ:

                                          Jana Trnková – vedúca školského stravovania

                                          Zdenka Blažejová – hlavná kuchárka

                                          Zdenka Ondrichová – kuchárka

     

    Organizačné usporiadanie denných činností v MŠ

     

    6.30 – 8.00                             Schádzanie detí do MŠ, ranný filter

    6.30 – 8.25                             Hry a činnosti podľa výberu detí,

                                                    vzdelávacie aktivity

    8.25 – 8.40                             Zdravotné cvičenie

    8.40 – 9.00                             Hygiena, desiata

    9.00 – 9.30                             Vzdelávacia aktivita

    9.30 – 11.30                          Príprava na pobyt vonku,

                                                    pobyt vonku

    11.30 – 11.40                        Hygiena, príprava na obed

    11.40 – 12.15                        Obed,

                                                    hygiena, príprava na odpočinok

    12.15 – 14.30                        Odpoludňajší odpočinok

    14.30 – 15.00                        Hygiena, obliekanie, olovrant

    15.00 – 15.30                       Hry a hrové činnosti, popoludňajšie vzdelávacie aktivity,

    -odchod detí domov

     

     

    Zloženie Rady školy pri MŠ Lednické Rovne

     

    Darina Gabrišová  - predseda

    Mgr. Dana Balážová - podpredseda

    Ing. Jana Pavelková - zástupca nepedagogických pracovníkov

    Mgr. Danka Palkovičová - zástupca  rodičov

    Mgr. Michal Kozák -  zástupca  rodičov

    Ing. Gabriela Brezániová  - zástupca poslancov

    Bc. Juraj Mašláň - zástupca poslancov

     

  • Zoznam detí

    23. 8. 2017

    Najstaršia veková skupina detí - školský rok 2017/2018

    Trieda - VČIELKY

     

    1        Timotej Orávik                                              

    2        Sebastián Koyš                                             

    3        Šidla Sebastián          

    4        Samuel Egly                                                   

    5        Martin Karas                                                 

    6        Miháliková Emma       

    7        Silvia Rácová                                                                                         

    8        Horečný Adrián                                                                        

    9        Patrik Ivaniš  

    10      Veronika Moravanská                                     

    11      Adam Mierny                                              

    12      Júlia Koštialová                                                  

    13      Nikolka Valachová                   

    14      Nina Vraníková            

    15      Viktória Blašková      

    Triedna učiteľka:  Ľudmila Hlavatá

     

    Najstaršia veková skupina detí - školský rok 2017/2018

    Trieda - ŽABKY

     

    1        Janovcová Alexandra                                  

    2        Kormendy Adam                                                           

    3        Stanislava Ondrušová                                 

    4        Boris Potočný    

    5        Evelin Čížová      

    6        Kasman Alex                          

    7        Tomanová Tamara                                                   

    8        Marko Fabčin                                               

    9        Laura Palkovičová                                  

    10      Gabriél Kolár                                            

    11      Viktória Mazáňová                                

    12      Filipovičová Sofia                

    13      Andrej Prenosil                                            

    14      Vaclaveková Barbora 

    15      Stanislav Číž                          

    16      David Špaňo                               

    17      Púpala Marek                           

    18      Branislav Mihálka                                        

    19      Liliana  Gurínová            

    20      Zoja Húževková        

    21      Kristína  Stachová                                      

    22      Adam Janco               

    23      Andrej Pecho            

    24      Adrián Dohňanský   

    Triedne učiteľky:

    Milada Pfefferová, Andrea Balážová

     

    Stredná veková skupina detí - školský rok 2017/2018

    Trieda – LIENKY

     

    1        Jozef Potočný                                                

    2        Peter Zachar             

    3        Linda Mičianová               

    4        Ľubomír Janovec      

    5        Nikolas Chudada

    6        Košíková Viktória                

    7        Šimon Mišík                                                    

    8        Jakub Kučiak                                                  

    9        Marán Kluka                                                   

    10      Adela  Zajíčková                                              

    11      Marcus Marman                                              

    12      Anna Maria Kišoňová                                     

    13      Matias Putala                                                   

    14      Matej Moravian                                              

    15      Eliška Goronová                                              

    16      Karolína Masná                                               

    17      Eliáš Koštiál                                                       

    18      Tobias Šidla                                                       

    19      Nikol Kamenická                                              

    20      Jakub Slabý                                               

    21      Matej Pálka                                                      

    22      Petra Mazánová  

    23      Daniel Dvorský

    Triedne učiteľky:

    Darina Gabrišová,

    Bc.Jarmila Provazníková

     

    Stredná veková skupina detí - školský rok 2017/2018

    Trieda - SLNIEČKA

     

    1        Stela Boorová              

    2        Filip Kozák

    3        Lívia Holbičková

    4        Mirko Tóth 

    5        Elisa Franková    

    6        Nela  Mareková                                   

    7        Dominik Urbánek

    8        Timea Skukálková

    9        Nina Charlote Makošová      

    10      Marian Zeman    

    11      Júlia Javorková   

    12      Karolína Bednárová     

    13      Filip Mališ       

    14      Matúš Moravčík

    15      Dominika Myšáková

    16      Jakub Prezent                                                                                           

    17      Filip Poliak                                              

    18      Michaela Ivanišová                            

    19      Nela Anna Horevajová                         

    20      Samuel Herchl                                                                   

    21      Katarína Šurjanová                                                           

    22      Elizabeth Belejová                                 

    23      Natálian Kišoňová                                        

    Triedne učiteľky:

    Alena Hološková, Gabriela Barboráková  

     

    Najmladšia veková skupina detí - školský rok 2017/2018

    Trieda -MOTÝLIKY

     

    1        Richard Paroha                                           

    2        Sára Šedíková                                              

    3        Natália Crkoňová                                         

    4        Matyáš Gajdoš                                            

    5        Juraj Bereš                                                    

    6        Lujza Hantáková                                          

    7        Dominik Rác                                                  

    8        Vanesa Vrtíková                                           

    9        Patrik Dimčev                                              

    10      Branko Číž                                                    

    11      Silvia Kačinová                                             

    12      Amanda Dvorská                                        

    13      Marek Marman  

    14      Filip Boor                                                      

    15      Adam Zrnek                                                  

    16      Sofia Miháliková                                           

    17      Jakub Provazník                                           

    18      Zuzana Drahutová                                        

    19      Petra Morovianová   

    20      Karin Šidlová                                                   

    Triedne učiteľky:

    Mgr. Dana Balážová, Bc. Viktória Marry

  • OZNAM

    21. 8. 2017

    Oznam

    Riaditeľstvo Materskej školy Lednické Rovne oznamuje rodičom  detí, ktoré prvý krát nastúpia do  MŠ v septembri 2017, aby si prišli prevziať čísla účtov na úhradu stravného a poplatku MŠ  na školský rok 2017/2018 v dňoch od 21.08.2017 v čase od 8,00hodiny  do 15,00hod.

  • 29. 6. 2017

    Do galérie Pasovanie predškolakov 2016/2017 boli pridané fotografie.

  • 28. 6. 2017

    Do galérie Rozlúčka predškolákov boli pridané fotografie.

  • 28. 6. 2017

    Do galérie Pasovanie predškolakov 2016/2017 boli pridané fotografie.

Novinky

Kontakt

  • Materská škola Lednické Rovne
    Súhradka 204, Lednické Rovne 02061
  • +421 424711348

Fotogaléria